Szeretetnapok 2016

Május 8-án vasárnap, hatodik alkalommal vett részt iskolánk a szeretetnapi jótékonysági rendezvényen, melynek mottója: „Adj örömmel!”.Az egész napos forgatag programjai között szerepelt állatsimogató, légvár, kézműves foglalkozás, süteménykínáló és jótékonysági vásár. Intézményünk standjánál a mintegy 14 szakma tanulói által készített ajándéktárgyakat, praktikus használati eszközöket kínáltuk a Püspökvár kertjébe látogatók számára. A rendezvény színvonalát és hangulatát emelte iskolánk tanulóinak szereplése. Nyári Lajos és Cserteg Annamária éneklésével, Gombás Hajnalka és Endresz Márton szavalatával járult hozzá iskolánk, valamint a Szeretetnapok sikeréhez. Szép tavaszi napsütéses időben, gyönyörű környezetben telt el a nap, melynek végén az árusításból befolyt összeget felajánlotta intézményünk Böjte Csaba atyának, az erdélyi árvák segítőjének.

IMGP2177 IMGP2178 IMGP2176