Szeretetnapi jótékonysági rendezvény

Május 21-én vasárnap, hetedik alkalommal vett részt iskolánk, a GYMSZC Szabóky Adolf Szakiskolája a szeretetnapi jótékonysági rendezvényen, melynek mottója: „Adj örömmel!”.Az egész napos forgatag programjai között szerepelt állatsimogató, légvár, kézműves foglalkozás, süteménykínáló és jótékonysági vásár. Intézményünk standjánál tanulóink által készített ajándéktárgyakat, praktikus használati eszközöket kínáltuk a Püspökvár kertjébe látogatók számára. A rendezvény színvonalát és hangulatát emelte iskolánk tanulóinak szereplése. Nyári Lajos éneklésével, Antal Vivien, Herman Orsolya és Vígh Szabina szavalatával járult hozzá iskolánk, valamint a Szeretetnapok sikeréhez. Szép tavaszi napsütéses időben, gyönyörű környezetben telt el a nap, melynek végén az árusításból befolyt összeget felajánlotta intézményünk Böjte Csaba atyának, az erdélyi árvák segítőjének.