SZAKISKOLÁK ORSZÁGOS KULTURÁLIS FESZTIVÁLJA GYŐR 2017. MÁRCIUS 22.

molino_50_25

 

A mi intézményünk, a Győri Műszaki Szakképzési Centrum Szabóky Adolf Szakiskolája volt a Szakiskolák Országos Kulturális Fesztiváljának házigazdája.

13 intézmény 88 tanulója érkezett ide Győrbe, hogy megmutathassa tudását és tehetségét.

A kulturális megmérettetést két csoportnak hirdettük meg.

Az I. csoportba a szakiskolások versenyeztek, a II. csoportban pedig a készségfejlesztő iskolás tanulók.

Mindegyik csoportban 5 kategóriában lehetett nevezni.

  • vers
  • próza
  • ének
  • színjátszás
  • tánc

EREDMÉNYEK

ÉNEK-ZENE KATEGÓRIA

I. helyezett Sárközi Róbert Bajai      EGYMI – Baja

II. helyezett Szakács Péter György  Bp.XVIII.Ker.SOFI Óvoda, Ált.Isk.,Szakiskola, Készségfejlesztő
                                                         Iskola és EGYMI – Budapest

III. helyezett      Nyári Lajos              GYMSZC Szabóky Adolf Szakiskolája – Győr

 

SZÍNJÁTSZÁS KATEGÓRIA

I. helyezett Budapesti Komplex Szakképzési Centrum Újbudai Szakiskolája – Budapest
Színdarab címe: Szélike királykisasszony

II. helyezett Móri Gárdonyi Géza Óvoda, Általános Iskola, Szakiskola és EGYMI – Mór
Színdarab címe: Osztályfőnöki óra

III. helyezett Bárczi Gusztáv Gyógypedagógiai Módszertani Intézmény – Kaposvár
Színdarab címe: Dinnyék

 

TÁNC KATEGÓRIA

I. helyezett Bajai EGYMI – Baja
Előadásuk címe: „Velünk a ritmus”

II. helyezett Keszthelyi Zöldmező Úti EGYMI – Keszthely
Előadásuk címe: „Csángó körtánc”

III. helyezett Arany János Óvoda, Általános Iskola, Szakiskola és EGYMI – Székesfehérvár
Csendes Xavér-Halász Szilveszter duett tánca

 

PRÓZA KATEGÓRIA

I. helyezett Bogdán Adrián Móri Gárdonyi Géza Óvoda, Általános Iskola, Szakiskola és EGYMI

II. helyezett Horváth Márk Soproni Kozmutza Flóra EGYMI, Általános Iskola és Szakiskola

III. helyezett Herman Orsolya GYMSZC Szabóky Adolf Szakiskolája – Győr

 

VERS KATEGÓRIA

I. helyezett Egyed Ákos Soproni Kozmutza Flóra EGYMI, Általános Iskola és Szakiskola

II. helyezett Major Máté Kaposvári Bárczi Gusztáv Gyógypedagógiai Módszertani Intézmény

III. helyezett Möller Viktória Meixner Ildikó EGYMI,Óvoda,Ált.Isk.,Szakisk.és Kollégium Mohács

 

A SPECOE ÁLTAL FELAJÁNLOTT SERLEGEKET KAPTÁK:

  • Ének-zene kategória Sárközi Róbert Bajai EGYMI
  • Színjátszás kategória Budapesti Komplex Szakképzési Centrum Újbudai Szakiskolája
  • Vers és próza kategória Egyed Ákos Soproni Kozmutza F. EGYMI
  • Tánc kategória Bajai EGYMI

 

KÉSZSÉGFEJLESZTŐ ISKOLÁSOK

VERS ÉS PRÓZA KATAGÓRIA

I. helyezett Németh Zsóka Budapesti Bárczi Gusztáv Készségfejlesztő Iskola

II. helyezett Vilmánszki Dóra Soproni Kozmutza Flóra Szakiskola

III. helyezett Tóth Nikolett Budapesti Bárczi Gusztáv Készségfejlesztő Iskola           
 

KÜLÖNDÍJAT KAPOTT

Gombás Hajnalka GYMSZC Szabóky Adolf Szakiskolája

Bogdán Tamás Kaposvári Bárczi Gusztáv Gyógypedagógiai Módszertani Intézmény

Zima Mónika-Pikó Boglárka Budapesti Komplex Szakképzési Centrum Újbudai Szakiskolája

Horváth Bettina-Czinege József Benedek Elek EGYMI Óvoda, Ált.Isk.,Szakiskola – Budapest

 

Győr Megyei Jogú Város Önkormányzatának különdíját kapta:

  • Tóth Nikolett Budapesti Bárczi Gusztáv Készségfejlesztő Iskola

Győri Műszaki Szakképzési Centrum különdíját kapta:

  • Antal Vivien, Mészáros Jázmin Diána GYMSZC Szabóky Adolf Szakiskolája – Győr

GYMSZC Pattantyús-Ábrahám Géza Ipari Szakgimnáziuma és Szakközépiskolája különdíját kapta:

  • Rabi Zoltán Soproni Kozmutza Flóra EGYMI

Andrássy Katalin, iskolánk volt igazgató asszony által felajánlott különdíjat kapta:

Molnár Károly András   Budapesti Komplex Szakképzési Centrum Újbudai Szakiskolája