II. Szabóky Napok

2017. november 20-22-én rendezte meg iskolánk a II. Szabóky Napokat az Európai Szakképzési Hét keretein belül.

I. nap

Tanműhelyeink bemutatkozása, kiállítás szervezése iskolánk aulájában.

II. nap

Nyílt Nap

Az iskolánk érdeklődő sajátos nevelési igényű fiatalok betekinthettek tanműhelyeink életébe és kreatív kézműves műhelyünkben adventi ajándéktárgyat készíthettek.

SNI-s diákokat tanító pedagógusok hospitálhattak szakmai elméleti tanóráinkon.

Adventi vásárunkban tanulóink által készített ajándéktárgyak vásárlásával támogatták látogatóink alapítványunkat.

III. nap

Rendezvényünk harmadik napján szakmai vetélkedőn vettek részt osztályaink képviselői.

„Mérföldkövek a szakmatanulás útján” Tanulóink saját tervezésű és készítésű munkadarabokkal nevezhettek a „Szabóky legszebb alkotása” cím elnyerésére.

Ünnepségen megemlékeztünk iskolánk névadójáról és a legszebb alkotásokat díjaztuk. Oklevéllel jutalmaztuk a tanműhelyeink felújításában szorgalmasan dolgozó diákjainkat és a kiemelkedő sporttevékenységet nyújtó tanulóinkat is.