Staféta Segítő Alapítvány

ado2

„STAFÉTA, SEGÍTŐ” Alapítvány

Alapítványunkat több mint 15 éve tanulóink szülei hívták életre azzal a céllal, hogy az iskolánkba járó diákok mindennapjait szebbé, tartalmasabbá tegyék.

Az adományozott összegből sok fiatalnak biztosíthattunk már kedvezményes kirándulást, fizethettük nyári táborait, jutalmazhattuk teljesítményeit.

Sportversenyeken, kulturális rendezvényeken vehettek részt, szabadidős lehetőségeiken is jelentősen tudtunk javítani.

Rászoruló tanulóink az Alapítvány jóvoltából ingyenes étkezésben részesülhetnek.

Több olyan diákunk van, akinek az egészségügyi problémája miatt szükséges segédeszközök vásárlását finanszírozni tudtuk. /Ilyen például a szemüvegvásárlás, hallókészülék vásárlás, de akár egy fogászati kezelés is. /

Célunk, hogy tanulóinkat – a lehetőségekhez mérten – maradandó, értékes élményekhez, sikerekhez juttassuk. Ezek megvalósítására azonban az Önök nagylelkű segítőkészségére és támogatására is számítunk.

Támogatásukat iskolánk diákjainak nevében is nagyon szépen köszönjük!

Tisztelt Szülők, Tisztelt Támogatók!

Alapítványunk is fogadhatja az adók 1 %-át. Ezért tisztelettel kérjük, hogy az elmúlt évekhez hasonlóan, ez évben is az adóbevallásában az Alapítványunk javára rendelkezzen az 1 % felhasználásáról. A befolyt összeget továbbra is diákjaink javára fordítjuk!

Adószámunk:                   „Staféta, Segítő” Alapítvány                      18970441-1-08

Hálás köszönettel a tanulóifjúság nevében:

Kuratóriumi tagok