2017 SZABÓKY – DÍJ

A SZABÓKY-DÍJAT 2017-ben kapta:

Antal Vivien tanuló

Vivien két szakképesítést, virágkötő és élelmiszer-, vegyiáru és gyógynövény eladó végzettséget szerzett iskolánkban, mindig szorgalmasan tanult és dolgozott. Rendszeresen szerepelt versenyeken és iskolai rendezvényeinken. Végzősként a Szakma Kiváló Tanulója Versenyen országos első helyezést ért el.

Földes Etelka pedagógus

A tanárnő 10 éve dolgozik iskolánkban, élelmiszer-, vegyiáru és gyógynövény eladóknak és a virágkötő tanulóknak tanít szakmai elméleti tantárgyakat. Az osztályfőnöki munkaközösséget évek óta Ő irányítja. Pedagógiai munkáját lelkiismeretesen végzi, mindig a tanulók érdekeit helyezi előtérbe. Pedagógus kollégáknak rendszeres segítséget és támogatást nyújt szakmai munkájukban.  Iskoláért végzett tevékenysége példaértékű.